Najnowsze

Gdzie skierować swoje kroki celem zakupu dobrych jakościowo materiałów plastycznych? Sklep dla plastyków Art Dyskont oferuje szereg materiałów dla konserwatorów zabytków, rzeźbiarzy, artystów plastyków i twórców różnego rodzaju instalacji zewnętrznych i performerów.

Właściwa jakość druku w reklamie zewnętrznej wymaga stosowania wysokiej jakości tuszy i innych materiałów drukarskich. Nie bez znaczenia jest również sam projekt graficzny reklamy i rozdzielczość zdjęć w nim użytych.


Targi ślubne

tagi: marketing, promocja, reklama, targi

Targi ślubne Każdego roku, w warszawskiej Sali Kongresowej lub w okolicach Pałacu Kultury i Nauki odbywają się specjalne Targi Ślubne, dzięki którym każda z przyszłych nowych par może dokładnie zaplanować swoje wesele. Jest to ogromne udogodnienie, ponieważ jest to jeden z nielicznych tego typu eventów w całym kraju. Przede wszystkim jednak, można znaleźć tutaj większość ważnych rzeczy związanych z organizacją wesela, które w normalnych warunkach trzeba byłoby załatwiać zupełnie indywidualnie. Przy każdym ze stoisk znajdują się ekspozytory, z których można się...

Opublikowany przez Jarek L. | 2013-11-05

Targi ślubne