Najnowsze

Gdzie skierować swoje kroki celem zakupu dobrych jakościowo materiałów plastycznych? Sklep dla plastyków Art Dyskont oferuje szereg materiałów dla konserwatorów zabytków, rzeźbiarzy, artystów plastyków i twórców różnego rodzaju instalacji zewnętrznych i performerów.

Właściwa jakość druku w reklamie zewnętrznej wymaga stosowania wysokiej jakości tuszy i innych materiałów drukarskich. Nie bez znaczenia jest również sam projekt graficzny reklamy i rozdzielczość zdjęć w nim użytych.


Agencja Public Relations

tagi: pr, public relations, reklama, marketing

Agencja Public Relations Działania public relations w internecie, w skrócie określane mianem ePR, to ostatnimi czasy bardzo popularny dział technik PR. Ze względu na fakt, iż internet jest coraz bardziej powszechny dla coraz większej liczby ludzi, odnotowuje się coraz większe potrzeby w obszarze kreowania i modelowania pozytywnego wizerunku produktu, konkretnych osób albo też korporacji. Aktualnie nikt nie umniejsza prędkości roznoszenia się informacji przy użyciu łączy internetowych oraz potęgi internetu. Boleśnie doświadczyło tego już wielu gwiazd i wiele firm. Pośród działań z obszaru...

Opublikowany przez Leokadia S. | 2013-05-09

Agencja Public Relations