Najnowsze

Gdzie skierować swoje kroki celem zakupu dobrych jakościowo materiałów plastycznych? Sklep dla plastyków Art Dyskont oferuje szereg materiałów dla konserwatorów zabytków, rzeźbiarzy, artystów plastyków i twórców różnego rodzaju instalacji zewnętrznych i performerów.

Właściwa jakość druku w reklamie zewnętrznej wymaga stosowania wysokiej jakości tuszy i innych materiałów drukarskich. Nie bez znaczenia jest również sam projekt graficzny reklamy i rozdzielczość zdjęć w nim użytych.


Mailing w internecie

tagi: marketing, promocja, pr

Mailing w internecie Segment e-commerce w naszym kraju podlega zmianom dość dynamicznym. Coraz pokaźniejszy udział rynkowy zdobywa sobie email marketing. Rok do roku mailing reklamowy wydaje się być wśród zarządzających sklepami internetowymi i pośród innych biznesów bazujących na stronie internetowej coraz popularniejszy. Skąd taka tendencja i jakie wnioski z tej sytuacji płyną? Jak się okazuje email marketing jest jedną z najbardziej niskokosztowych oraz najbardziej wydajnych dróg zbierania kontrahentów na nasze produkty lub usługi. Ma się rozumieć, że naturalnym efektem ubocznym z...

Opublikowany przez Basia C. | 2013-06-09

Mailing w internecie