Najnowsze

Gdzie skierować swoje kroki celem zakupu dobrych jakościowo materiałów plastycznych? Sklep dla plastyków Art Dyskont oferuje szereg materiałów dla konserwatorów zabytków, rzeźbiarzy, artystów plastyków i twórców różnego rodzaju instalacji zewnętrznych i performerów.

Właściwa jakość druku w reklamie zewnętrznej wymaga stosowania wysokiej jakości tuszy i innych materiałów drukarskich. Nie bez znaczenia jest również sam projekt graficzny reklamy i rozdzielczość zdjęć w nim użytych.


Zadowolenie klienta

tagi: marketing, reklama, promocja

Zadowolenie klienta Przystępując do opracowania planu działania kierownictwo musi dysponować informacjami, które umożliwiają uzyskanie rozeznania w sprawach zasadniczych dla firmy, m.in.: jakie przyjąć kryteria oceny efektywności nakładów na badania marketingowe typu Mystery Shopping czy Mystery Shopper (Tajemniczy Klient), jak prawidłowo wyznaczyć kanały dystrybucji, co produkować, ile i kiedy, jak określać akceptację przez nabywców produktów nowo wprowadzonych na rynek i produktów dotychczasowych, na jakim rynku lokować własny produkt, gdzie i jaką prowadzić aktywizację sprzedaży....

Opublikowany przez Krystian J. | 2013-09-06

Zadowolenie klienta