Najnowsze

Gdzie skierować swoje kroki celem zakupu dobrych jakościowo materiałów plastycznych? Sklep dla plastyków Art Dyskont oferuje szereg materiałów dla konserwatorów zabytków, rzeźbiarzy, artystów plastyków i twórców różnego rodzaju instalacji zewnętrznych i performerów.

Właściwa jakość druku w reklamie zewnętrznej wymaga stosowania wysokiej jakości tuszy i innych materiałów drukarskich. Nie bez znaczenia jest również sam projekt graficzny reklamy i rozdzielczość zdjęć w nim użytych.


Świat drukowania i grawerowania

tagi: marketing, reklama, promocja

Świat drukowania i grawerowania W dzisiejszym świecie, jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój w zakresie elektroniki i multimediów. Z dnia na dzień jesteśmy świadkami, powstawania coraz to nowszego sprzętu. Przykładem może być innowacyjna drukarka UV. Gdy słyszymy tego typu pojęcie zastanawiamy się, do czego może być wykorzystywana drukarka UV?Tylko nieliczni z nas wiedzą, że służy do tworzenia grafiki reklamowej w szerokim zastosowaniu oraz wielu markowych produktów. Drukarka UV to drukarka wielkoformatowa, która potrafi tworzyć druki na niemal wszystkich dostępnych materiałach płaskich tj....

Opublikowany przez Leokadia S. | 2017-01-30

Świat drukowania i grawerowania