Najnowsze

Gdzie skierować swoje kroki celem zakupu dobrych jakościowo materiałów plastycznych? Sklep dla plastyków Art Dyskont oferuje szereg materiałów dla konserwatorów zabytków, rzeźbiarzy, artystów plastyków i twórców różnego rodzaju instalacji zewnętrznych i performerów.

Właściwa jakość druku w reklamie zewnętrznej wymaga stosowania wysokiej jakości tuszy i innych materiałów drukarskich. Nie bez znaczenia jest również sam projekt graficzny reklamy i rozdzielczość zdjęć w nim użytych.


Elementy wystroju stoiska reklamowego

tagi: atl, btl, marketing, reklama

Elementy wystroju stoiska reklamowego (...) wystawiennicze, a także litery przestrzenne. Są oczywiście jeszcze inne nietypowe systemy wystawiennicze, robione na specjalne zamówienie, najczęściej przez duże firmy. Poniżej przegląd kilku rodzajów eskpozytorów.Proste standy stawiane na blatach biurek i ladach są najczęściej wykonane z pleksi, która jest klejona, lub z aluminium, które później malowane jest proszkowo. Tego typu stojaki na ulotki mają zastosowanie w różnego rodzaju barach, kawiarniach, pubach itp.Kolejną grupę stanowią stojaki ulotkowe. Stojaki na ulotki są budowane przeważnie w (...)

Opublikowany przez Basia C. | 2013-10-08

Elementy wystroju stoiska reklamowego