Najnowsze

Gdzie skierować swoje kroki celem zakupu dobrych jakościowo materiałów plastycznych? Sklep dla plastyków Art Dyskont oferuje szereg materiałów dla konserwatorów zabytków, rzeźbiarzy, artystów plastyków i twórców różnego rodzaju instalacji zewnętrznych i performerów.

Właściwa jakość druku w reklamie zewnętrznej wymaga stosowania wysokiej jakości tuszy i innych materiałów drukarskich. Nie bez znaczenia jest również sam projekt graficzny reklamy i rozdzielczość zdjęć w nim użytych.


Świat drukowania i grawerowania

tagi: marketing, promocja, reklama

Świat drukowania i grawerowania (...) płytki, ceramika, akryl, pianka pcv, płyty plexi, aluminium, tekstura falista, tkaniny, flagi, banery, tapety, papiery dekoracyjne, dywany, maty, materiały podłogowe, drewno, drzwi, okna, dachy, sufity, a także wiaty przystankowe. Jest w stanie drukować na wszystkich mediach, do grubości 15 cm.Kolejnym typem nowoczesnego sprzętu, jest Laser do grawerowania, który wykonuje grawer bezdotykowo. Podczas pracy nie trzeba go mocno trzymać, gdyż posiada obudowę, zapewniającą bezpieczeństwo pracy. Laser do grawerowania pozwala utworzyć czyste krawędzie cięcia, wykonane z precyzyjną (...)

Opublikowany przez Leokadia S. | 2017-01-30

Świat drukowania i grawerowania

Jak określić potrzeby konsumenta?

tagi: marketing, pr, promocja, public relations, reklama

Jak określić potrzeby konsumenta? (...) domach i wypełniali odpowiednie ankiety. Dzisiaj takie sposoby odeszły do lamusa, jest bowiem coraz więcej nowszych, takich jak badania online lub też ankiety przeprowadzane przy pomocy telefonów.Bardzo często wykonuje się też badania opinii mieszkańców, na przykład konkretnego osiedla lub miejscowości w kwestiach które ich najbardziej dotyczą. Może to być ich reakcja na przebudowę dróg, powstanie (...)

Opublikowany przez Paulinka | 2015-05-12

Jak określić potrzeby konsumenta?

Badania mystery shopper - sprawdź zaangażowanie

tagi: marketing, pr, promocja, public relations, reklama

Badania mystery shopper - sprawdź zaangażowanie (...) ankiety wiążą się z ryzykiem, bowiem są one anonimowe, zatem bywa, że respondenci zaznaczają nieprawdziwe informacje, które mogą mieć wpływ na wyniki zbiorcze ankiety.Do ankiet bardzo zbliżone są wywiady, w których przeprowadzający badanie oprócz zadawania pytań (bezpośrednio lub telefonicznie) i notowania odpowiedzi powinien dodatkowo notować różne zachowania respondenta, które mogą mieć dodatkowy (...)

Opublikowany przez Pola | 2014-05-12

Badania mystery shopper - sprawdź zaangażowanie

Targi ślubne

tagi: marketing, promocja, reklama, targi

Targi ślubne (...) załatwić przy danym stanowisku. Wiadomo zatem, że w takim miejscu można równocześnie wybrać suknię, garnitur, suknie dla druhen i kwiaty, a także katering czy dekoracje do sali. Nawet jednak, jeśli przyszła para młoda czy świadkowie udają się na targi, nie mając gotowych pieniędzy powinni z nich nie rezygnować chociażby z powodu, że dzięki takim targom można zorientować się, jak wyglądają ceny na polskim rynku. Dzięki takiej orientacji można dowiedzieć się, w jakich firmach, co jest tańsze, czyli zaplanować idealne wesele przy równoczesnych oszczędnościach. Stojaki na plakaty i ulotki (...)

Opublikowany przez Jarek L. | 2013-11-05

Targi ślubne

Zadowolenie klienta

tagi: marketing, promocja, reklama

Zadowolenie klienta (...) stanie, musimy więc to zweryfikować, opisowa - ukazuje otoczenie rynkowe (konkurencji, rynku, itp.), prognostyczna - polega na przewidywaniu przyszłości na podstawie tego co było w przeszłości (ekstrapolacja trendu). Proces - czyli kilka elementów i faz, które mają charakter powtarzalny. Jednym z narzędzi marketingowych, po którym obowiązkowo należy przeprowadzić badania marketingowe są systemy lojalnościowe.  Obiektywny - oznacza, że w badaniach stosuje się ogólnie przyjęte standardy i zasady obiektywności, wykorzystując metody naukowe do interpretacji, analizy i gromadzenia danych. Obiektywność może również oznaczać takie ustalenie wyników badań aby nie sugerowały odpowiedzi.Celowe - przydatne do konkretnego problemu, do podjęcia konkretnej decyzji. Badania marketingowe, a więc inaczej Marketing research, to obiektywny, celowy i systematyczny proces prezentacji informacji oraz działania na potrzeby podejmowania decyzji marketingowej. Obiektywny - oznacza, że w badaniach stosuje (...)

Opublikowany przez Krystian J. | 2013-09-06

Zadowolenie klienta

Działania i strategia PR

tagi: marketing, pr, promocja, reklama

Działania i strategia PR (...) skuteczne zastosowanie strategii pr.W Polsce dopiero na początku lat 90. zaczęto interesować się zagadnieniem public relations. Wykształciło się w 1994 roku zrzeszenie Polskie Stowarzyszenie Public Relation , które skupia w swoim gronie pracowników agencji public relations, ludzi, których głównym celem jest monitoring mediów, pracowników działów PR, oraz rozwój e-pr i innych.Wiki sugeruje, że istnieje ponad 2000 (...)

Opublikowany przez Basia C. | 2013-08-07

Działania i strategia PR

Marketing a klient

tagi: marketing, promocja, public relations, szkolenia

Marketing a klient (...) konkretnym problemie i w podejmowaniu określonych decyzji.Inną z metod marketingowych jest mystery shopping. Badania mystery shopping funkcjonują przy użyciu Standardów Obsługi Klienta. Stanowi to zbiór zasad, którymi powinni sugerować się wszyscy pracownicy w rozmowach przeprowadzanych z klientami. Przedstawia nie zmyślone, ale prawdziwe doświadczenia i sytuacje klientów w różnych punktach sprzedaży. Metoda ta rzetelnie bada proces obsługi klientów. Najczęściej badanie opiera się na tym, że pracownik wybiera się na symulowane kupowanie, a swoje doświadczenia powiązane z jakością obsługi opisuje w odpowiednim formularzu. Ocenianiu poddaje się wystrój odwiedzanej placówki, prezentacja produktów oraz oczywiście obsługa klientów. Badana firma (...)

Opublikowany przez Stefan B. | 2013-08-05

Marketing a klient

Rodzaje i typy badań z obszaru rynku

tagi: marketing, pr, promocja, public relations, reklama

Rodzaje i typy badań z obszaru rynku (...) skutecznie zniechęca do stosowania tego typu zatrudnienia. Na dalsze etapy badań marketingowych i prac zrealizowanych w tym zakresie składały się elementy kolejne: wnioski po zakończeniu badania, akcja telemarketingowa, dobór próbki badawczej, przygotowanie kwestionariuszy badawczych, podsumowanie oraz zagregowanie rezultatów. Zrealizowane badania marketingowe a także wyniki zebrane w ankietach dowiodły,iż pracodawcy wolą zatrudniać pracowników na bazie tradycyjnej umowy o pracę. Sensowniejsze rozpoznanie potrzeb klientów, decydentów a także (...)

Opublikowany przez Cecylia P. | 2013-08-02

Rodzaje i typy badań z obszaru rynku

Mailing w internecie

tagi: marketing, pr, promocja

Mailing w internecie (...) Segment e-commerce w naszym kraju podlega zmianom dość dynamicznym. Coraz pokaźniejszy udział rynkowy zdobywa sobie email marketing. Rok do roku mailing reklamowy wydaje się być wśród zarządzających sklepami internetowymi i pośród innych biznesów bazujących na stronie internetowej coraz popularniejszy. Skąd taka tendencja i jakie wnioski z tej sytuacji płyną? Jak się okazuje email marketing jest jedną z najbardziej niskokosztowych oraz najbardziej wydajnych dróg zbierania kontrahentów na nasze produkty lub usługi. Ma się rozumieć, że naturalnym efektem ubocznym z przeprowadzanych kampanii mailingu reklamowego może być potencjalnie duża ilość niezamówionej poczty (...)

Opublikowany przez Basia C. | 2013-06-09

Mailing w internecie