Najnowsze

Gdzie skierować swoje kroki celem zakupu dobrych jakościowo materiałów plastycznych? Sklep dla plastyków Art Dyskont oferuje szereg materiałów dla konserwatorów zabytków, rzeźbiarzy, artystów plastyków i twórców różnego rodzaju instalacji zewnętrznych i performerów.

Właściwa jakość druku w reklamie zewnętrznej wymaga stosowania wysokiej jakości tuszy i innych materiałów drukarskich. Nie bez znaczenia jest również sam projekt graficzny reklamy i rozdzielczość zdjęć w nim użytych.


Marketing a klient

tagi: marketing, promocja, public relations, szkolenia

Marketing a klient (...) Badania marketingowe są to celowe, systematyczne i obiektywne procesy oraz prezentację informacji robione na potrzeby podejmowania decyzji marketingowych. W przypadku tych badań proces to kilka elementów i faz, które mają charakter powtarzalny. Systematyczność badań marketingowych to znaczy, że muszą być one świetnie zaplanowane i zorganizowane, a także powinny oznaczać nierozerwalną cząstkę systemu informacji w konkretnym przedsiębiorstwie. Natomiast obiektywizm oznacza, iż w badaniach marketingowych używane są odpowiednie zasady i reguły, a które wykorzystywane są w gromadzeniu, analizie i interpretowaniu działań. Dodatkowo obiektywność to takie ustalenie wniosków, by nie narzucały odpowiedzi. Celowość analiz to inaczej ich przydatność w (...)

Opublikowany przez Stefan B. | 2013-08-05

Marketing a klient